hledej

Sedací vaky ideální pro děti i dospělé

22.12.2021 Tipy, rady, inspirace WEGETT

V našem blogu Vám pravidelně přinášíme nejrůznějši tipy, rady či inspirace, které pro Vás zjišťujeme od našich partnerů, aby Vám co nejvíce usnadnily Vaše bydlení. Dnes se společně s českým výrobcem Wegett detailněji zaměříme na sedací vaky, jejichž obliba neustále roste a důvod je více než jasný. Tento typ sezení nebo ležení přináší řadu pozitiv pro fyzickou i psychickou pohodu. Je vhodný jak pro děti, tak i pro dospělé a seniory. Sedací vak se skládá z polystyrenových kuliček, díky nimž se vak přizpůsobí vašemu tělu a poskytne vám tak maximální pohodlí.

Velmi oblíbený je především u dětí, ale jeho kouzlu propadá také stále větší množství dospělých. Vaky se vyrábí v mnoha různých velikostech, neslouží tedy pouze k sezení, se zakoupením velkého vaku získáte i pohodlné místo k ležení. Při výběru je tak nutné zvážit, jak velký prostor můžete sedacímu vaku obětovat. Vaky se nejčastěji pořizují do dětských pokojíčků nebo obývacích pokojů. Pokud si trochu připlatíte a koupíte vak vyrobený z kvalitních a odolných materiálů, můžete ho bez obav používat také venku. Pokud máte v plánu si sedací vak také pořídit, jen nevíte, který pro vás bude ten pravý, rádi vám pomůžeme.

Sedací pytle a vaky

Na co se při výběru zaměřit? Než si pořídíte svůj vlastní sedací vak, zodpovězte si nejdříve několik otázek:

  1. Komu bude vak určen?
  2. Plánujete ho využívat k sezení, ležení nebo oboje?
  3. Bude umístěn v interiéru, nebo exteriéru?
  4. Jak často jej plánujete používat?
  5. Máte domácí mazlíčky? Případně budou jej také používat?

Na základě odpovědí na tyto otázky se potom zaměřte na velikost a požadovaný tvar, použité materiály, odolnost a kvalita prošití. Za zvážení stojí také to, zda je možné náplň doplnit nebo odebrat.

Příkladem prémiových sedacích vaků jsou vaky od výrobce Wegett. Tato česká firma, vyrábějící v ČR má i luxusní kolekce splňující představy nejnáročnějších klientů. Ručně šité sedací vaky, dle přání zákazníků, nabízí také doručení zdarma a prodlouženou záruku. Díky použitým materiálům a trojitému šití jsou sedací vaky Wegett perfektní parťák na terase nebo u bazénu, nevadí jim ani déšť, ani mráz, ani slunce, ani pejsek, ani krtek, jsou jednoduše omyvatelné, pevné a lehké na přenášení. Všechny sedací pytle Wegett je možné jednoduše doplnit.

Taburety a podnožky